Hermann Talvik
2015-03-15
298764
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Figurer, signerad Talvik, litografi, ca 49x40 cm