Aarno Vihalemm

Aarno Vihalemm
Aarno Vihalemm
Aarno Vihalemm
Aarno Vihalemm

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AARNO VIHALEMM (Estland/Sverige, född 1911 i Pärnu- död 1990 i Ystad), Ekor vid strand, signerad och daterad -77, olja på pannå, 27x35 cm

298778

2015-03-15