Matbord i körsbär Nordiska Galleriet

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets slut, inköpt på Nordiska galleriet, körsbär, höjd 72, 90x 200, total längd 304 cm

Bruksslitage

298779

2015-03-13