Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, England, idegran, med mässingsdekor, sex lådor, höjd 71, 30x71 cm
Bruksslitage
298809
2015-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här