Målskjutningsstudsare

Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÅLSKJUTNINGSSTUDSARE, 1800-talets början, ändrad från flintlås, oktagonal pipa, kaliber ca 12 mm, snälltyck, senare diopter, helstock med mässingsbeslag, kolvlåda, längd 108 cm

korrosion, lagningar

298823

2015-03-17