Tennljusstakar

Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1900-tal, oktagon form, balusterformad stam, löstagbar manschett med pärlstavsdekor, höjd ca 17,5 cm

Något sneda, repor

298859

2015-03-13