Spegel nyrokoko
2015-03-13
298868
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, ca 105x47 cm
Sprickor, lagningar, pastellagebortfall