Skokloster oljemålning

Skokloster oljemålning
Skokloster oljemålning
Skokloster oljemålning
Skokloster oljemålning
Skokloster oljemålning
Skokloster oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skokloster vid Mälaren, signerad H. Nyman, olja på duk, 27x32 cm

Skada i övre vänstra hörnet

298873

2015-03-13