Pilbåge med pilar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PILBÅGE, väska med PILAR, 1900-talets andra hälft, kärna i trälaminat respektive aluminium, båge märkt Björn Bengtson AB, längd ca 168 cm, medföljer diverse kringutrustning
Slitage, tejprester
298874
2015-03-26