Pilbåge med pilar

Pilbåge med pilar
Pilbåge med pilar
Pilbåge med pilar
Pilbåge med pilar
Pilbåge med pilar
Pilbåge med pilar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PILBÅGE, väska med PILAR, 1900-talets andra hälft, kärna i trälaminat respektive aluminium, båge märkt Björn Bengtson AB, längd ca 168 cm, medföljer diverse kringutrustning

Slitage, tejprester

298874

2015-03-26