Susanne Simonson oljemålniing

Susanne Simonson oljemålniing
Susanne Simonson oljemålniing
Susanne Simonson oljemålniing
Susanne Simonson oljemålniing

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SUSANNE SIMONSON (född 1969): "Läckan", signerad och daterad S. Simonson -99, olja på pannå, 32x35 cm.
PROVENIENS: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm

298890

2015-03-16