Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NIRVAN RICHTER, bord, stolar, 2 st, ur serien Bas, Norrgavel, björk, delvis bemålad i tempera, brännstämplade, höjd bord 74, 84x59,5, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage
298901
2015-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här