Nirvan Richter Norrgavel Bas

Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas
Nirvan Richter Norrgavel Bas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NIRVAN RICHTER, bord, stolar, 2 st, ur serien Bas, Norrgavel, björk, delvis bemålad i tempera, brännstämplade, höjd bord 74, 84x59,5, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

298901

2015-03-13