Slagåsgevär

Slagåsgevär
Slagåsgevär
Slagåsgevär
Slagåsgevär
Slagåsgevär
Slagåsgevär

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets mitt, signerat Ant Kleinert, damaskerad oktagonal pipa, kaliber ca 11,5 mm. signerat och graverat lås, halvstock i valnöt med stålbeslag, längd 104 cm

Skador, lagningar, kompletteringar

298908

2015-03-17