Slagåsgevär
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets mitt, signerat Ant Kleinert, damaskerad oktagonal pipa, kaliber ca 11,5 mm. signerat och graverat lås, halvstock i valnöt med stålbeslag, längd 104 cm
Skador, lagningar, kompletteringar
298908
2015-03-17