Spegel med spegellampetter art deco

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st., tenn, 1900-talets första hälft, art déco, höjd ca 33-50 cm

1 ljusarm lös/arm, glas med fläckar, slitage

298909

2015-03-13