Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 2 st., tenn, 1900-talets första hälft, art déco, höjd ca 33-50 cm
1 ljusarm lös/arm, glas med fläckar, slitage
298909
2015-03-13