Bordslampa AB Hansson & Co

Bordslampa AB Hansson & Co
Bordslampa AB Hansson & Co
Bordslampa AB Hansson & Co
Bordslampa AB Hansson & Co
Bordslampa AB Hansson & Co
Bordslampa AB Hansson & Co

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, AB Hansson & Co, stomme i patinerad mässing, kupa i grönlackerad plåt, höjd ca 40 cm

Slitage, sladd med skador, ej funktionstestad

298913

2015-03-13