Sun/Pith helmet

Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet
Sun/Pith helmet

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SUN/PITH HELMET, 1 st., kakifärgad, British Colonial, samt 2 hattar för damer, vita, 1900-tal

Skador

298914

2015-03-13