Slaglåsstudsare

Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SLAGLÅSSTUDSARE, omkring 1800, signerad Winqvist, ändrad från flintlås, oktagonal dekorerad pipa, kaliber ca 16 mm, kolv med diopterfästen, helstock med hornnäsa, kolvdosa, längd 110 cm

smärre slitage

298962

2015-03-17