Bordsplateau 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPLATEAU, 1900-talets andra hälft, med spegelglas, förgylld metall, 50x22 cm

298964

2015-03-13