Golvlampa läder och mässing

Golvlampa läder och mässing
Golvlampa läder och mässing
Golvlampa läder och mässing
Golvlampa läder och mässing
Golvlampa läder och mässing
Golvlampa läder och mässing
Golvlampa läder och mässing
Golvlampa läder och mässing

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, möjligen Italien, mässing och läder, höj- och sänkbar, totalhöjd 180

Skärm med skador, bruksslitage

298965

2015-03-13