Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, möjligen Italien, mässing och läder, höj- och sänkbar, totalhöjd 180
Skärm med skador, bruksslitage
298965
2015-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här