Slaglåsstudsare

Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSSTUDSARE, svensk, 1860-tal, oktagonal pipa, kaliber ca 13 mm, bakåtvänt lås, helstock i björk med hornnäsa, kolvlåda och ägarskylt i vitmetall, längd 125 cm

slitage

298992

2015-03-17