Blyinfattade fönster

Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FÖNSTER, 1 par, 1900-talets första hälft, blyinfattat glas, polykrom dekor av blommor, yttermått ca 203,5x95 cm

Slitage, smärre skador

299004

2015-03-14