Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Space activatur, signerad och daterad A. Knipschild, 1978 I + II, konstruktivistisk objekt i två delar, bemålat trä och metall, längd 109 cm
299012
2015-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här