Axel Knipschild skulptur

Axel Knipschild skulptur
Axel Knipschild skulptur
Axel Knipschild skulptur
Axel Knipschild skulptur
Axel Knipschild skulptur
Axel Knipschild skulptur
Axel Knipschild skulptur
Axel Knipschild skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Space activatur, signerad och daterad A. Knipschild, 1978 I + II, konstruktivistisk objekt i två delar, bemålat trä och metall, längd 109 cm

299012

2015-03-13