Fäktharnesk

Fäktharnesk
Fäktharnesk
Fäktharnesk
Fäktharnesk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARNESK, till sabelfäktning, 1800-talets slut

slitage

299060

2015-03-17