Anders Andersen-Lundby oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ANDERSEN LUNDBY (Danmark, 1840-1923): Vinterlandskap, A. Andersen, olja på duk, ca 39x48 cm
Skador: Krackeleringar

Krackeleringar

299067

2015-03-14