Marc Chagall, Autoportrait

Marc Chagall, Autoportrait
Marc Chagall, Autoportrait

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): Auto-Portrait,
färglitografi, 1973, signerad och numrerad Marc Chagall 15/50, tryckt på Arches papper
I. 58 x 40 cm S. 75,5 x 53 cm

299068

2015-03-14