Lockurna Delft

Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft
Lockurna Delft

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

LOCKURNA, 18/1900-tal, Delft, Holland, fajans, dekor av bl a figurmotiv, höjd ca 53 cm

Nagg, slitage

299076

2015-03-14