Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-03-14
299082
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Kor i landskap med flanörer på bro, signerad M. Popham, olja på duk, ca 47x59 cm
Mindre hål och repor