Afrikana

Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFRIKANA, 6 dlr, 1900-tal, bestående av: pilbåge, 2 koger med 3 pilar, huggare, yxa samt käpp, längd 48-134 cm

Slitage och skador

299083

2015-03-14