Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFRIKANA, 6 dlr, 1900-tal, bestående av: pilbåge, 2 koger med 3 pilar, huggare, yxa samt käpp, längd 48-134 cm
Slitage och skador
299083
2015-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här