Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt motiv, otydligt signerad Vingiano*** och daterad Anacapri 1936, olja på duk, 41 x 60 cm
Färgbortfall
299087
2015-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här