Oidentifierad konstnär olja
2015-03-14
299087
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt motiv, otydligt signerad Vingiano*** och daterad Anacapri 1936, olja på duk, 41 x 60 cm
Färgbortfall