Ljusstakar i form av karyatid

Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid
Ljusstakar i form av karyatid

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, ljuspipa på karyatid, brännförgylld och mörkpatinerad brons, på marmorsockel dekorerad med kransar i form av pärlstav, höjd 25 cm

Marmor med nagg

299098

2015-03-14