Pastoralt oljemålning

Pastoralt oljemålning
Pastoralt oljemålning
Pastoralt oljemålning
Pastoralt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Centraleuropeisk skola 1800-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, ca 56 x 79 cm

Smärre krackeleringar o färgbortfall

299107

2015-03-14