Spegel mässing
Valmis
2015-03-14
299112
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1960/70-tal, Glasmäster Markaryd, ram i mässing, ca 103x42,5 cm
Bruksslitage