Spegel mässing

Spegel mässing
Spegel mässing
Spegel mässing
Spegel mässing
Spegel mässing
Spegel mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1960/70-tal, Glasmäster Markaryd, ram i mässing, ca 103x42,5 cm

Bruksslitage

299112

2015-03-14