Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EDWIN AUSTIN ABBEY (1852-1911), tillskriven: "The faery Queen", olja på duk, ca 70 x 47 cm
Ytskador, uppfodrad
299113
2015-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här