Spegel Hans Agne Jakobsson Markaryd

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, spegel, Markaryd, polykromt bemålad ram, signerad och daterad Åsa J. Åhus - 51, ca 49x39 cm, etikettmärkt baksida,

Bruksslitage,torrsprickor i limningen

299117

2015-03-14