Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, spegel, Markaryd, polykromt bemålad ram, signerad och daterad Åsa J. Åhus - 51, ca 49x39 cm, etikettmärkt baksida,
Bruksslitage,torrsprickor i limningen
299117
2015-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här