Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AMPEL, 1800-tal, empire, för 3 ljus, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd ca 65 cm
Tidigare dragen el, senare ljusmanchetter
299120
2015-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här