Ampel 1800-tal empire

Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AMPEL, 1800-tal, empire, för 3 ljus, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd ca 65 cm

Tidigare dragen el, senare ljusmanchetter

299120

2015-03-14