Paul Kostabi grafiskt blad

Paul Kostabi grafiskt blad
Paul Kostabi grafiskt blad

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL KOSTABI (USA, född 1962) "Vertical variation", signerad och numrerad Paul Kostabi 38/75, grafiskt blad, bladmått ca 33x50 cm

Smärre hanteringsveck i hörn

299135

2015-03-14