Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYSET, 7 dlr, delvis silver, 1900-talets början, bl a bestående av brodersax, och virknål
Sax med lagningar
299139
2015-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här