Syset delvis silver

Syset delvis silver
Syset delvis silver
Syset delvis silver
Syset delvis silver
Syset delvis silver
Syset delvis silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYSET, 7 dlr, delvis silver, 1900-talets början, bl a bestående av brodersax, och virknål

Sax med lagningar

299139

2015-03-14