Teburkar tenn

Teburkar tenn
Teburkar tenn
Teburkar tenn
Teburkar tenn
Teburkar tenn
Teburkar tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEBURKAR, 3 st, 1800-tal, tenn, graverad dekor, höjd 24x30 cm

Bucklor, ytskador, bristningar

299143

2015-03-14