Prins Bertil Kung Fredrik IX

Prins Bertil Kung Fredrik IX
Prins Bertil Kung Fredrik IX
Prins Bertil Kung Fredrik IX
Prins Bertil Kung Fredrik IX

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, prins Bertil, signerad och daterad 1949, samt foto av Kung Fredrik IX av Danmark, osignerat, ramar krönta med krona, rammått ca 34x24

Signatur blekt, foto av Fredrik IX med fuktfläckar

299158

2015-03-14