Karin Olsson oljemålning
2015-03-14
299161
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARIN OLSSON (född 1928): "Rödglöd", signerad Karin Olsson daterad 1966, olja på duk, ca 33x45 cm