Ivan Constantin

Ivan Constantin
Ivan Constantin
Ivan Constantin
Ivan Constantin

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Porträtt av Mina Danielsson fru till Gottfrid Danielsson, grundare av Danielssons karamellfabrik, signerad och daterad 25, olja på duk,90x73 cm, ramens yttermått 115x95 cm

299171

2015-03-14