Jaeger Lecoultre

Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre
Jaeger Lecoultre

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1970-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, cal: 526-5, nr:238339, vit sifferring med romerska siffror, glasat fodral av förgylld mässing, höjd 23 cm, inkl. originaletui samt instrukttionsbok

299180

2015-03-24