Jaeger Lecoultre
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1970-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, cal: 526-5, nr:238339, vit sifferring med romerska siffror, glasat fodral av förgylld mässing, höjd 23 cm, inkl. originaletui samt instrukttionsbok
299180
2015-03-24