Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min brygga och bastu" (Marsvinter - Möja), signerad Roland S, P.T., färglitografi, 40x30 cm (ej ramad)

Gulnad, ej ramad

299196

2015-03-20