Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min brygga och bastu" (Marsvinter - Möja), signerad Roland S, P.T., färglitografi, 40x30 cm (ej ramad)
Gulnad, ej ramad
299196
2015-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här