Kodakposter

Kodakposter
Kodakposter

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REKLAMAFFISCH, "Kodak kommer.." signerad och daterad Adolfson -46, Svenska telegrambyrån/Wezäta tryckeri, 100x70 cm

299202

2015-03-14