Reklamaffisch Kodak

Reklamaffisch Kodak
Reklamaffisch Kodak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REKLAMAFFSICH, litografiskt tryck, "Kom ihåg med Kodak", Svenska Telegrambytån Wezäta, signerad Theander, 100x70 cm

299205

2015-03-14