David Hokney litografi

David Hokney litografi
David Hokney litografi
David Hokney litografi
David Hokney litografi

Klubbat för:

17 000 SEK

20 000 SEK

DAVID HOCKNEY (England, född 1937), Brooke Hopper, signerad och daterad David Hockney -76, 44/92, litografi, ca 96 x 71 cm
LITTERATUR: Gemini 713

Något gulnad

299241

2015-03-14