Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Betty Nansen, etsning, 1905, signerad Zorn,
24,8x17,7 cm
LITTERATUR: Asplund 190, Hjert & Hjert 128, ZG 190

299250

2015-03-15