Carl Fredrik Reuterswärd Non violence
Klubbat för:
58 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934)
Non violence - In memory of John Lennon,
signerad och numrerad CFR, 61/75, grönpatinerad brons, skulpturens mått höjd 20, längd ca 30 cm, sockelns mått höjd 3 x 31 x 9,5 cm
299260
2015-03-17